Кухонний ніж Suncraft Elegancia KSK-02
Фото 5 |
Suncraft Elegancia KSK-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suncraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suncraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Elegancia KSK-02
Кухонний ніж універсальний 150 мм Suncraft Elegancia (KSK-02) | 5 399 грн. |
Кухонный нож универсальный 150 мм Suncraft Elegancia (KSK-02) KSK-02 | 5 799 грн. |
Кухонний ніж універсальний Suncraft Elegancia 15 см (SuncraftKSK-02) | 5 831 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →