Кухонний ніж Suncraft Classic SZ-04
Фото 3 |
Suncraft Classic SZ-04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suncraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suncraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Classic SZ-04
Кухонний ніж Сантоку 167 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-04) | 5 999 грн. |
Японський ніж Santoku Suncraft Senzo Classic (SZ-04) | 6 399 грн. |
Кухонный нож Сантоку 167 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-04) SZ-04 | 6 399 грн. |
Кухонный нож Сантоку 167 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-04) SZ-04 | 6 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →