Кухонний ніж Suncraft Elegancia KSK-04
Suncraft Elegancia KSK-04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suncraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suncraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Elegancia KSK-04
Ніж для чищення овочів Suncraft Elegancia (KSK-04) | 4 799 грн. |
Нож для чистки овощей 100 мм Suncraft Elegancia (KSK-04) KSK-04 | 4 799 грн. |
Кухонний ніж овочевий Suncraft Elegancia Paring 10 см (SuncraftKSK-04) | 5 075 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →