Кухонний ніж Suncraft Moka MK-03
Фото 5 |
Suncraft Moka MK-03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Moka MK-03
Усі ціни 7 →Нож кухонный Сантоку 150 мм Suncraft Moka (MK-03) MK-03 | 2 999 грн. |
Нож кухонный Сантоку 150 мм Suncraft Moka (MK-03) MK-03 | 2 999 грн. |
Ніж кухонний Сантоку 150 мм Suncraft Мока (MK-03) | 2 999 грн. |
Ніж кухонний санток Suncraft Мока (MK-03) | 2 999 грн. |
Ніж кухонний Сантоку 150 мм Suncraft Moka (MK-03) | 3 250 грн. |
Ніж кухонний санток Suncraft Мока (MK-03) | 3 599 грн. |
Ніж кухонний Сантоку 150 мм Suncraft Moka (MK-03) | 2 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →