Кухонний ніж Suncraft Black Damascus BD-01
Фото 4 |
Suncraft Black Damascus BD-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suncraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suncraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Black Damascus BD-01
Усі ціни 11 →Ніж овочевий 80 мм Suncraft Senzo Black (BD-01) | 4 399 грн. |
Нож овощной 80 мм Suncraft Senzo Black (BD-01) BD-01 | 4 099 грн. |
Ніж овочевий 80 мм Suncraft Senzo Black (BD-01) | 4 099 грн. |
Нож овощной 80 мм Suncraft Senzo Black (BD-01) BD-01 | 4 099 грн. |
Ніж для чищення овочів Suncraft Senzo Black (BD-01) | 4 099 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →