Кухонний ніж Suncraft Moka MK-02
Фото 7 |
Suncraft Moka MK-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Moka MK-02
Усі ціни 7 →Нож кухонный Сантоку 180 мм Suncraft Moka (MK-02) MK-02 | 3 199 грн. |
Нож кухонный Сантоку 180 мм Suncraft Moka (MK-02) MK-02 | 3 199 грн. |
Ніж кухонний сантоку Suncraft Мока (MK-02) | 3 199 грн. |
Ніж кухонний Санток 180 мм Suncraft Мока (MK-02) | 3 039 грн. |
Ніж кухонний Сантоку 180 мм Suncraft Moka (MK-02) | 3 399 грн. |
Ніж кухонний сантоку Suncraft Мока (MK-02) | 3 839 грн. |
Ніж кухонний Сантоку 180 мм Suncraft Moka (MK-02) | 3 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →