Каструля Bravo Chef BC-2002-20
Фото 6 |
Bravo Chef BC-2002-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Chef BC-2002-20
Усі ціни 12 →Каструля Bravo Chef, з кришкою та бакелітовими ручками, 20 см, 2,3 л (BC-2 | 432 грн. |
Каструля Bravo Chef 20 см 2.3 л (BC-2002-20) | 624 грн. |
Кастрюля Bravo Chef 20 см 2.3 л (BC-2002-20) | 624 грн. |
Кастрюля BRAVO CHEF 20 см (2.3 л) с бакелитовыми ручками (BC-2002-20) BC-2 | 656 грн. |
Каструля Bravo Chef 2.3 л Bakelite (BC-2002-20) BC-2002-20 | 539 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Bravo Chef BC-2002-20
Ціни на Bravo Chef BC-2002-20 |
---|---|---|---|---|
Bravo Chef BC-2002-16 | від 282 грн. | 11 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-2002-18 | від 314 грн. | 13 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-2002-20 | від 392 грн. | 13 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-2002-22 | від 418 грн. | 12 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-2002-24 | від 482 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →