Літня шина Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115S
Виберіть розмір шин
Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115S
Усі ціни 9 →Taurus CargoSpeed Evo (235/65R16C 115S) | 3 885 грн. |
Taurus Cargo Speed Evo 235/65 R16C 115/113S | 4 347 грн. |
Літня шина TAURUS Cargo Speed EVO 235/65R16C 115/113S | 3 815 грн. |
TAURUS Літня шина TAURUS Cargo Speed EVO 235/65R16C 115/113S | 3 800 грн. |
Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115/113S | 3 944 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115S
Ціни на Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115S |
---|---|---|---|---|
Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 113R | від 3 934 грн. | 1 пропозиція | ||
Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115R | від 3 586 грн. | 29 пропозицій | ||
Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115S | від 3 800 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →