Літня шина Taurus High Performance 215/55 R16 93V
Відео 11Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Taurus High Performance 215/55 R16 93V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus High Performance 215/55 R16 93V
Усі ціни 23 →Taurus High Performance 215/55 R16 93V | 2 690 грн. |
Taurus High Performance (215/55R16 93V) | 2 636 грн. |
Taurus High Performance 215/55 R16 93V | 2 938 грн. |
Летние шины Taurus High Performance 215/55 R16 93V 1001083003 | 2 612 грн. |
TAURUS Літня шина TAURUS High Performance 215/55R16 93V | 2 568 грн. |
ще 18 пропозицій
Користуюсь близько місяця. Перейшов на неї з Мішлен ХМ2, суб'єктивно, у ході ні чим не гірше. Подивимося як буде з довговічністю та фортецею, тому що у Мишки з цим було все дуже добре. Ціна, низький рівень шуму, м'якість Поки не виявлено Robert: користуюся Taurus High Performance 195/60 R15 88V місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Дуже м'яка гума бока особливо не підсилені, місяць користуюсь уже на одному гуля вийшла бо потрапивши в яму. вібрації менше у машині не міцна гума користуюся Taurus High Performance 185/65 R15 88H кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Taurus High Performance 215/55 R16 93V
Ціни на Taurus High Performance 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Taurus High Performance 215/55 R16 93V | від 2 442 грн. | 23 пропозиції | ||
Taurus High Performance 215/55 R16 93W | від 5 139 грн. | 1 пропозиція | ||
Taurus High Performance 215/55 R16 97H | від 2 473 грн. | 10 пропозицій | ||
Taurus High Performance 215/55 R16 97W | від 6 017 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →