Літня шина Taurus High Performance 215/55 R16 93W
Відео 11Фото 3 | 5 139 грн. Купити! Шини Taurus High Performance 215/55 ZR16 93WShiny.Shinportal.comЗ нами 5 років (Запоріжжя) Поскаржитись |
Виберіть розмір шин
Taurus High Performance 215/55 R16 93W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Користуюсь близько місяця. Перейшов на неї з Мішлен ХМ2, суб'єктивно, у ході ні чим не гірше. Подивимося як буде з довговічністю та фортецею, тому що у Мишки з цим було все дуже добре. Ціна, низький рівень шуму, м'якість Поки не виявлено Robert: користуюся Taurus High Performance 195/60 R15 88V місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Дуже м'яка гума бока особливо не підсилені, місяць користуюсь уже на одному гуля вийшла бо потрапивши в яму. вібрації менше у машині не міцна гума користуюся Taurus High Performance 185/65 R15 88H кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Taurus High Performance 215/55 R16 93W
Ціни на Taurus High Performance 215/55 R16 93W |
---|---|---|---|---|
Taurus High Performance 215/55 R16 93V | від 2 442 грн. | 25 пропозицій | ||
Taurus High Performance 215/55 R16 93W | від 5 139 грн. | 1 пропозиція | ||
Taurus High Performance 215/55 R16 97H | від 2 473 грн. | 11 пропозицій | ||
Taurus High Performance 215/55 R16 97W | від 6 017 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →