Оперативна пам'ять Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x16Gb TLZGD416G3200HC16F01
Відео 2Фото 5 |
Team Group TLZGD416G3200HC16F01 3200 МГц CL16 (16-20-20-40) 3600 МГц CL18 (16-20-20-40) |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x16Gb TLZGD416G3200HC16F01
Усі ціни 78 →Модуль пам`яті DDR4 16GB/3200 Team T-Force Vulcan Z Gray (TLZGD416G3200HC1 | 1 302 грн. |
Память для настільних компютерів Team DDR4 16 GB 3200 MHz Vulcan Z Red (TL | 1 917 грн. |
Team 16 Gb DDR4 3200 MHz T-Force Vulcan Z (TLZGD416G3200HC16F01) | 1 362 грн. |
Team 16 Gb DDR4 3200 MHz T-Force Vulcan Z (TLZGD416G3200HC16F01) | 1 325 грн. |
ОЗУ DDR4 16GB/3200 Team T-Force Vulcan Z Gray (TLZGD416G3200HC16F01) TLZGD | 1 302 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x16Gb
Ціни на Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x16Gb TLZGD416G3200HC16F01 | від 1 301 грн. | 80 пропозицій | ||
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 1x16Gb TLZRD416G3600HC18J01 | від 1 544 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →