Оперативна пам'ять Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x16Gb TLZRD432G3200HC16FDC01
Відео 10Фото 5 |
Team Group TLZRD432G3200HC16FDC01 3200 МГц CL16 (16-20-20-40) 3600 МГц CL18 (16-20-20-40) |
|
Двоканальний комплект, що включає пару модулів оперативної пам'яті DDR4 (2х16 Гб), здатних працювати з тактовою частотою 3200 МГц. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів та ентузіастів. Призначений для використання у складі універсальних домашніх персональних комп'ютерів та ігрових систем, заснованих на платформі Intel Core (від 6-го до 14-го покоління, для материнських плат Socket 1700 потрібна підтримка DDR4) або процесорів AMD Ryzen із Socket AM4.
Значного загального обсягу пам'яті (32 Гб) достатньо для більшості професійних додатків та всіх популярних ігрових проєктів 2014-2024 року. Комплект модулів оперативної пам'яті Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x16Gb TLZRD432G3200HC16FDC01 підтримує технологію Extreme Memory Profile (XMP 2.0), яка допоможе швидко активувати заявлений продуктивний режим (DDR4-3200, CL16-10) . Якщо така технологія материнською платою не підтримується, модулі стартують у безпечному режимі з частотою 2133 МГц при 1,2 В, а установку штатних параметрів потрібно буде виконати шляхом ручного коригування параметрів UEFI BIOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Купити Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x16Gb TLZRD432G3200HC16FDC01
Усі ціни 8 →Пам'ять TEAM 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz T-Force Vulcan Z Gray TLZGD432G3 | 2 850 грн. |
Память DIMM 32Gb KIT(2x16Gb) DDR4 PC3200 Teamgroup T-Force Vulcan Z Grey H | 2 736 грн. |
Team 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz T-Force Vulcan Z (TLZGD432G3200HC16FDC01 | 2 825 грн. |
Память для настольных компьютеров TEAM 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz T-Forc | 4 490 грн. |
Team Модуль памяти DDR4 32Gb (2x16) T-Force Vulcan Z Grey HS 3200 MHz (TLZ | 2 999 грн. |
Модификації Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x16Gb
Ціни на Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x16Gb TLZRD432G3200HC16FDC01 | від 2 736 грн. | 8 пропозицій | ||
Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x16Gb TLZRD432G3600HC18JDC01 | від 3 597 грн. | 8 пропозицій |