Оперативна пам'ять Team Group Xtreem ARGB DDR4 2x16Gb TF13D432G3200HC16CDC01
Відео 4Фото 5 |
Team Group TF13D432G3200HC16CDC01 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group Xtreem ARGB DDR4 2x16Gb TF13D432G3200HC16CDC01
Усі ціни 6 →Пам'ять Team Group T-Force Xtreem Argb Ddr4 32Gb 2X16Gb 3200Mhz Dimm Cl16 | 15 129 грн. |
Team Group T-Force Xtreem Argb Ddr4 32Gb 2X16Gb 3200Mhz Dimm Cl16 1.35V Wh | 14 760 грн. |
Team Group T-Force Xtreem Argb Ddr4 32Gb 2X16Gb 3200Mhz Dimm Cl16 1.35V Wh | 15 129 грн. |
Память для настольных компьютеров TEAM 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz XTREEM | 7 501 грн. |
Team Group T-Force Xtreem Argb Ddr4 32Gb 2X16Gb 3200Mhz Dimm Cl16 1.35V Wh | 15 498 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Team 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz XTREE | 7 495 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →