Оперативна пам'ять Team Group Elite SO-DIMM DDR4 1x4Gb TED44G2400C16-S01
Team Group TED44G2400C16-S01 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group Elite SO-DIMM DDR4 1x4Gb TED44G2400C16-S01
Усі ціни 24 →Модуль пам`яті SO-DIMM 4GB/2400 DDR4 Team Elite (TED44G2400C16-S01) TED44G | 459 грн. |
Память для ноутбуків Team 4 GB SO-DIMM DDR4 2400 MHz (TED44G2400C16-S01) | 965 грн. |
ОЗУ SO-DIMM 4GB/2400 DDR4 Team Elite (TED44G2400C16-S01) TED44G2400C16-S01 | 459 грн. |
Модуль памяти SO-DIMM 4GB/2400 DDR4 Team Elite (TED44G2400C16-S01) TED44G2 | 496 грн. |
Team SoDIMM DDR4 4GB 2400 MHz Elite (TED44G2400C16-S01) TED44G2400C16-S01 | 515 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →