Оперативна пам'ять Team Group Delta TUF RGB DDR5 2x16Gb FF5D532G5200HC40CDC01
Фото 10 |
Team Group FF5D532G5200HC40CDC01 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group Delta TUF RGB DDR5 2x16Gb FF5D532G5200HC40CDC01
Усі ціни 28 →Team 32 Gb (2x16GB) DDR5 5200 MHz T-Force Delta Tuf Gaming Alliance Rgb (F | 6 412 грн. |
Team 32 Gb (2x16GB) DDR5 5200 MHz T-Force Delta Tuf Gaming Alliance Rgb (F | 6 351 грн. |
DDR5 2x16GB/5200 Team T-Force Delta r tuf ud-d5 (ff5d532g5200hc40cdc01) | 6 761 грн. |
Модуль пам'яті Team T-Force Delta TUF Gaming Alliance RGB DDR5 32 Gb (Kit | 6 534 грн. |
Модуль памяти DDR5 2x16GB/5200 Team T-Force Delta R TUF UD-D5 (FF5D532G520 | 6 249 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →