Литий диск TechLine 732 7,5x17/6x139,7 ET25 DIA106,1
від 4 518 до 5 323 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації TechLine 732 1
Характеристики
TechLine 732 7,5x17/6x139,7 ET25 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechLine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechLine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TechLine 732 7,5x17/6x139,7 ET25 DIA106,1
Сортувати
Литые диски Tech Line TL732 R17 W7.5 PCD6x139.7 ET25 DIA106.1 (silver) 100 | 5 323 грн. |
Tech Line 732 (R17 W7.5 PCD6x139.7 ET25 DIA106.1) silver | 4 559 грн. |
Tech Line 732 7.5x17 6x139.7 ET25 DIA106.1 S | 4 850 грн. |
Tech Line 732 7.5x17 6x139.7 ET25 DIA106.1 S | 4 781 грн. |
Tech Line 732 7.5x17 6x139.7 ET25 DIA106.1 S | 5 267 грн. |
Диск Tech Line 732 silver R17 W7,5 PCD6x139,7 ET25 DIA106,1 | 4 596 грн. |
Tech Line Tech Line 732 7.5x17 6x139.7 ET25 DIA106.1 S | 4 518 грн. |
Закрити
Схожі