Смартфон Tecno Camon 18 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 27Фото 9 |
Великий смартфон середньої руки-базова модель в "вісімнадцятій" лінійці Tecno Camon. Лицьову панель мобільного пристрою очолює IPS-матриця калібру 6.8 дюймів по діагоналі з роздільною здатністю картинки Full HD+ (2460х1080 пікселів), частотою оновлення 90 Гц і острівним отвором під об'єктив 16 МП Селфі-камери по центру верхнього сегмента. "Під капотом» у Tecno Camon 18 встановлена врівноважена «залізна» зв'язка восьмиядерного процесора MediaTek Helio G88, 4 ГБ ОЗП і 128 ГБ місця у вбудованому накопичувачі без можливості розширення місткості сховища зовнішніми засобами.
Працює смартфон під управлінням ОС Android 11. На тильній стороні корпусу пристрою розміщується "триповерхова" основна камера з провідним сенсором на 48 МП і двома датчиками зображення по 2 МП (макромодуль і сенсор для вимірювання глибини різкості). Модель обладнали NFC-чипом, бічним сканером відбитка пальців на поверхні кнопки включення, ємною акумуляторною батареєю на 5000 мАгод. Смартфон підтримує прискорену зарядку на потужності 18 Вт.
Купити Tecno Camon 18 128 ГБ / 6 ГБ
Tecno Camon 18 (CH6n) 6/128Gb NFC Dusk Grey (4895180773358) 4895180773358 | 6 160 грн. |
Tecno Camon 18 (CH6n) 6/128GB Dusk Grey | 6 599 грн. |
Смартфон Tecno Camon 18 CH6n 6/128Gb NFC Dusk Grey (4895180773358) UA-UCRF | 7 911 грн. |
Tecno Camon 18 (CH6n) 6/128GB Ceramic White | 6 599 грн. |
Смартфон TECNO Camon 18 (CH6n) 6/128GB з NFC Dusk Grey (сірий) | 6 480 грн. |
Професійний фотограф
Tecno Camon 18-новітній камерафон китайського бренду Tecno Mobile, який вже входить до п'ятірки найбільш продаваних у світі. Оснащений потрійною задньою камерою: макрооб'єктив, датчик глибини кадру і основна фотокамера на 48 МП (великий розмір сенсора 1/2" і висока світлосила f1/1.8). Передня ж камера на 16 МП (1/3") зі спалахом і програмним «фільтром краси».
Початківець кіберспортсмен
Під капотом ховається процесор Helio G88, самий високочастотний з Cortex-A75 лінійки MediaTek. Доповнюють його 6 ГБ оперативної і 128 ГБ постійної пам'яті. Екран має не тільки велику діагональ 6.8 дюйма і 1080p-дозвіл (щільність зображення 395 PPI), але і підвищену частоту оновлення 90 Гц. А сканер відбитків пальців вбудований в бічну кнопку включення смартфона.
Зарядись на раз-два
Акумулятор ємністю 5000 мАгод заряджається прискорено за технологією Pump Express 18 Вт. Тоді як у старшої моделі Tecno Camon 18P ще більш швидка 33-ватна зарядка, а також процесор Helio G96 (Cortex-A76) і 120-Гц дисплей. Працюють всі смартфони лінійки Camon 18 під управлінням повнофункціональної Android 11 і в майбутньому, ймовірно, отримають апдейт до 12.
Модификації Tecno Camon 18
Ціни на Tecno Camon 18 |
---|---|---|---|---|
Tecno Camon 18 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 160 грн. | 5 пропозицій | ||
Tecno Camon 18 128 ГБ / 8 ГБ | від 7 299 грн. | 4 пропозиції |