Смартфон Tecno Camon 18 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 27Фото 9 |
Tecno Camon 18 128 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 6 ГБ128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.8 ", 2460х1080, 395 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G88
Камера:48 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Попередньо двонаправлений перекладач. Голосовий помічник Ella. Потрійна камера 48 МП та фронталка 16 МП. Екран 90 Гц. Потужний процесор Helio G88 Конфігурація 8/128 ГБ. Батарея 5000 мАгод із швидкою зарядкою.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Tecno Camon 18 128 ГБ / 8 ГБ
Tecno Camon 18 CH7n 8/128GB NFC Ceramic White ГоскомДисплей: 6.8" / IPS LCD (2460x1080 точек) / Процессор: MediaTek Helio G96 + Mali-G57 / Оперативная память: 8 Гб / Встроенная память: 128 Гб / microSD - до 512 Гб / Камера: 48+13+2Мп + фронт 16Мп / Батарея: 5000 мAч Mobileplanet.uaЗ нами 6 років (Одеса) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 9 920 грн. |
TECNO Camon 18 (CH6n) 8/128Gb Ceramic WhiteTECNO Camon 18 (CH6n)
Опис
Сяяти навіть вночі
Ніч не зможе сховати Вашу красу. Включіть функцію "Новий портрет" і залишайтеся у центрі уваги навіть у темряві.
Відеозв’язок з боком
Додайте творчу нотку у свої відео за допомогою функції "Відео бік". Тло відео буде розмитим, а об'єкт на якому ви хочете зосередитись буде з точ... щеними контурами.
Камера 48 Мп для професійної Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 9 099 грн. |
Tecno Camon 18 CH7n 8/128GB NFC Dusk Gray ГоскомДисплей: 6.8" / IPS LCD (2460x1080 точек) / Процессор: MediaTek Helio G96 + Mali-G57 / Оперативная память: 8 Гб / Встроенная память: 128 Гб / microSD - до 512 Гб / Камера: 48+13+2Мп + фронт 16Мп / Батарея: 5000 мAч Mobileplanet.uaЗ нами 6 років (Одеса) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 9 920 грн. |
TECNO Camon 18 (CH6n) 8/128Gb NFC Dusk GreyTECNO Camon 18 (CH6n)
Опис
Сяяти навіть вночі
Відеозв’язок з боком
Камера 48 Мп для професійної Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 7 299 грн. |
Серія Tecno Camon (дизайн, камера)Порівняти в таблиці →
від 6 415 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, без microSD, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 7 237 грн.
6.8 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 48 МП, + 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 8 488 грн.
6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 2 модулі, 50 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 6 879 грн.
6.8 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 50 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г
від 5 999 грн.
6.8 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 6 160 грн.
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 48 МП, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 8 020 грн.
6.8 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 7 299 грн.
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 48 МП, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
Відеоогляди
Introducing TECNO Camon 18
6 жовтня 2021759 302 перегляда
Tecno Camon 18 Unboxing & Quick Review - Not The 18 Premier !
9 жовтня 2021147 289 переглядів
Tecno Camon 18 | Как вставит сим карту в Tecno Camon 18 - Активация сим карты в Tecno Camon 18
15 лютого 202341 440 переглядів
Tecno Camon 18 | Как поменять язык системы Tecno Camon 18 - Другой язык устройства Tecno Camon 18
15 лютого 2023901 перегляд
Мои настройки в стенд кнайф телефон Tecno camon 18 90 fps
10 травня 2023262 перегляда
Tecno Camon 18 | Как выполнить сброс сетевых настроек на Tecno Camon 18
15 лютого 2023291 перегляд
Тест камеры TECNO CAMON 18 Premier
22 квітня 2022311 переглядів
Tecno Camon 18 Premier vs Oppo Reno 6 5G
3 лютого 2022198 переглядів
Tecno Camon 18 | Как узнать imei-код и серийный номер Tecno Camon 18 - Проверка информации
15 лютого 2023585 переглядів
Tecno Camon 18 | Как добавить фото контакту на Tecno Camon 18 - Аватарка для контакта
15 лютого 20231 547 переглядів
Tecno Camon 18 | Как сделать скриншот на Tecno Camon 18 - Снимок экрана на Tecno Camon 18
15 лютого 20231 779 переглядів
Tecno Camon 18 | Как выполнить сброс всех настроек до заводских на Tecno Camon 18
15 лютого 20237 238 переглядів
Camon 18 T unboxing + full review SK mobiles
4 грудня 2021117 переглядів
Tecno Camon 18 Launched In India! Official Review | Specifications | Price And First Sale Date
24 грудня 2021306 переглядів
YOUTUBE GAVE ME A NEW PHONE! Tecno Camon 18 Premier Unboxing |
2 червня 2022106 переглядів
TECNO CAMON 18 Premier | Unboxing
27 грудня 2021341 перегляд
UNBOXING/ REVIEWING CAMON 18 WITH OTHER GIFTS.#Tecno mobiles
22 листопада 2021142 перегляда
mobile unboxing tecno camon 18 premier full review and unboxing (2022)
10 листопада 2021197 переглядів
Tecno Camon 18 Premier - Unboxing & First Impressions! (Gimbal OIS + Mediatek Helio G96)!
9 січня 2022180 переглядів
Tecno Camon 18 premier unboxing video || Gimbal ki game hai
15 січня 2022107 переглядів
OPPO A55 Vs Tecno Camon 18 - Full Comparison [Full Specifications]
13 лютого 2022861 перегляд
Tecno Camon 18 Premier vs Motorola Moto G60 | Tech Battle
7 жовтня 20213 008 переглядів
Tecno camon 18 P vs oppo a95 || full comparison
12 грудня 20211 594 перегляда
Tecno Camon 19 Pro 5G vs Tecno Camon 19 Pro 4G vs Tecno Camon 18 Premier | Camera| Full Comparison
20 червня 20227 380 переглядів
Tecno Camon 19 Pro vs Tecno Camon 18 Premier
17 червня 202232 033 перегляда
Tecno Camon 18 First Look And Price In Pakistan | Tecno Camon 18 Unboxing | Tecno Camon 18 Launch |
8 жовтня 2021105 переглядів
Tecno Camon 18 vs iPhone 13 Pro Max Camera Test
2 жовтня 2021197 266 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Tecno Camon 18
Ціни на Tecno Camon 18 |
---|---|---|---|---|
Tecno Camon 18 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 160 грн. | 5 пропозицій | ||
Tecno Camon 18 128 ГБ / 8 ГБ | від 7 299 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 9 072 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4520 мАгод, 196 г
від 7 239 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 4 Gen 1, камера: 2 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 8 738 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 7 778 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 765G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 161 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г