Смартфон Tecno Camon 19 Pro 128 ГБ (CI8n)
Відео 42Фото 10 |
Смартфон впевненого середнього класу з відмінністю характеру в особі RGBW-сенсора, яким очолений провідний модуль основної камери. Крім традиційних пікселів червоного, зеленого та синього кольору у ньому присутні білі пікселі. Зазначається, що така технологія будови датчика зображення збільшує поріг світлочутливості та, як наслідок, покращує якість знімків в умовах поганого освітлення кадру.
У компанії зі стабілізованим 64 МП сенсором на задній панелі мобільного пристрою розміщуються 50 МП об'єктив телефото (з кратністю зумування 2х) та 2 МП допоміжного сенсора для вимірювання глибини різкості. Tecno Camon 19 Pro 128GB обладнали великим IPS-екраном 6.8-дюймової розмірності діагоналі з частотою оновлення 120 Гц. Зображення на екрані смартфона виводяться з роздільною здатністю Full HD+ (2460х1080 пікселів).
4G-версія моделі працює під керівництвом восьмиядерного чіпсету середньої руки MediaTek Helio G96. Щодо об'ємів бортової пам'яті у апарату справи теж йдуть відмінно - девайс має 8 ГБ ОЗП і вбудований накопичувач на 128 ГБ. Власника смартфон ідентифікує відбиток пальця, для чого використовується бічний дактилоскопічний сканер в кнопці включення. Акумуляторна батарея пристрою ємністю 5000 мАгод підтримує прискорену зарядку потужністю 33 Вт (з нуля до 100% приблизно за 65 хв).
Купити Tecno Camon 19 Pro 128 ГБ
Усі ціни 18 →Смартфон Tecno Camon 19 Pro (CI8n) 8/128Gb Nfc Dual Eco Black (UA UCRF) | 8 455 грн. |
Tecno TECNO Camon 19 Pro (CI8n) 8/128Gb NFC 2SIM Eco Black 4895180784484 | 8 187 грн. |
Смартфон Tecno Camon 19 Pro (CI8n) 8/128Gb Nfc Dual Eco Black (UA UCRF) | 8 301 грн. |
Tecno Camon 19 Pro (CI8n) 8/128GB Eco Black (4895180784484) STH0013417 | 8 399 грн. |
Смартфон Tecno Camon 19 Pro (CI8n) 8/128GB Polar Blue (4895180784460) | 6 879 грн. |
2 0 1 2 |
Добра модель Ціна і якість Поки не виявив Александр Чумачек: користуюся Tecno Camon 19 Pro 128GB більше року |
Стильний дизайн, зручний у використанні, всі кнопки (звук/блокування) з одного боку. Порівняно з іншими моделями відповідає ціна і якість. Поки що не виявлено за рік користування. Dasha Chumachok: користуюся Tecno Camon 19 Pro 128GB більше року |
Навіть не думайте брати це гуано!!!!!Може комусь він і зайшов але ось мені після mi max2(та дідок)але він в рази краще. У ньому немає нічого особливого.!!!!! Швидкість по wi-fi обмежена 30Мгб/с, навіть у старого було 50мгб/с, Звук це щось пластмасове (огидний) І головне РЕКЛАМИ ТОННІ СКЛАДІ. Буду повертати!!!!!!! Та й якість і гучність звуку при розмові теж га ...але!!! Геннадий Салаев: користуюся Tecno Camon 19 Pro 128GB менше місяця |