Каструля Tefal Jamie Oliver Home Cook E3186375
Фото 7 |
Tefal Jamie Oliver Home Cook E3186375 |
|
Технологія Thermo-Fusion забезпечує рівномірне нагрівання для більш ефективного приготування їжі.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Jamie Oliver Home Cook E3186375
Усі ціни 13 →TEFAL JAMIE OLIVER HOME COOK E3186375 | 2 138 грн. |
TEFAL JAMIE OLIVER HOME COOK E3186375 | 2 127 грн. |
Кастрюля TEFAL Jamie Oliver Home Cook, 8.4л, з кришкою (E3186375) | 1 899 грн. |
Каструля Tefal Jamie Oliver Home Cook 8.4 л з кришкою E3186375 | 1 899 грн. |
Кастрюля Tefal Jamie Oliver Home Cook, 8.4л, с крышкой, нержавеющая сталь, | 1 949 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Tefal Jamie Oliver Home Cook E3186375
Ціни на Tefal Jamie Oliver Home Cook E3186375 |
---|---|---|---|---|
Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184455 | від 1 159 грн. | 18 пропозицій | ||
Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184655 | від 1 430 грн. | 18 пропозицій | ||
Tefal Jamie Oliver Home Cook E3186375 | від 1 806 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →