Каструля Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184655
Фото 6 |
Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184655 |
|
Технологія Thermo-Fusion забезпечує рівномірне нагрівання для більш ефективного приготування їжі.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184655
Усі ціни 17 →TEFAL JAMIE OLIVER HOME COOK E3184655 | 1 688 грн. |
TEFAL JAMIE OLIVER HOME COOK E3184655 | 1 680 грн. |
Каструля Tefal Jamie Oliver Home Cook 24 см 5.4 л E3184655 | 1 499 грн. |
Кастрюля с крышкой Tefal Jamie Oliver Home Cook 24 см 5,4 л E3184655 | 1 499 грн. |
Каструля з кришкою Tefal Jamie Oliver Home Cook, 24 см, 5.4 л, нержавіюча | 1 538 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184655
Ціни на Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184655 |
---|---|---|---|---|
Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184455 | від 1 159 грн. | 18 пропозицій | ||
Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184655 | від 1 429 грн. | 18 пропозицій | ||
Tefal Jamie Oliver Home Cook E3186375 | від 1 806 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →