Сотейник Tefal Jamie Oliver E3033374 25 см хром
Tefal Jamie Oliver E3033374 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Jamie Oliver E3033374 25 см хром
Усі ціни 18 →TEFAL JAMIE OLIVER HOME COOK E3033275 | 1 688 грн. |
TEFAL JAMIE OLIVER HOME COOK E3033275 | 1 680 грн. |
Сотейник з кришкою Tefal Jamie Oliver Home Cook 24 см E3033275 | 1 499 грн. |
TEFAL Jamie Oliver Home Cook, 3.5л (E3033275) | 1 499 грн. |
Сотейник с крышкой Tefal Jamie Oliver Home Cook, 24 см, 3.5л, нержавеющая | 1 540 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →