Каструля Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184455
Фото 5 |
Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184455 |
|
Технологія Thermo-Fusion забезпечує рівномірне нагрівання для більш ефективного приготування їжі.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184455
Усі ціни 17 →TEFAL JAMIE OLIVER HOME COOK E3184455 | 1 350 грн. |
TEFAL JAMIE OLIVER HOME COOK E3184455 | 1 343 грн. |
TEFAL Jamie Oliver Home Cook 3.1 л (E3184455) | 1 199 грн. |
Каструля Tefal Jamie Oliver Home Cook 3.1 л з кришкою E3184455 | 1 199 грн. |
Кастрюля с крышкой Tefal Jamie Oliver Home Cook 20 см 3,1 л E3184455 | 1 199 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184455
Ціни на Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184455 |
---|---|---|---|---|
Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184455 | від 1 159 грн. | 18 пропозицій | ||
Tefal Jamie Oliver Home Cook E3184655 | від 1 430 грн. | 18 пропозицій | ||
Tefal Jamie Oliver Home Cook E3186375 | від 1 806 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →