Ківш Tefal Jamie Oliver Home Cook E3182375
Фото 4 |
Tefal Jamie Oliver Home Cook E3182375 |
|
Технологія Thermo-Fusion забезпечує рівномірне нагрівання для більш ефективного приготування їжі.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Jamie Oliver Home Cook E3182375
Усі ціни 16 →TEFAL JAMIE OLIVER HOME COOK E3182375 | 1 170 грн. |
TEFAL JAMIE OLIVER HOME COOK E3182375 | 1 164 грн. |
Ківш Tefal Jamie Oliver Home Cook 2.2 л з кришкою E3182375 | 999 грн. |
Ковш с крышкой Tefal Jamie Oliver Home Cook 18 см 2,2 л E3182375 | 999 грн. |
Ковш 18 см (2,2л) Tefal Jamie Oliver Home Cook, нержавеющая сталь E3182375 | 979 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →