Теплоакумулятор для котла Teplobak VTP-5 750 750 л
Teplobak VTP-5 750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTP-5 750 750 л
Усі ціни 12 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-5 750 л НТ2,05 без изоляции | 57 276 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-5 750 л НТ2,05 без изоляции | 63 640 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-5 750 л НТ2,05 с изоляцией | 66 951 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-5 750 л НТ2,95 без изоляции | 62 694 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Teplobak VTP-5 750:
- Відмінністю ВТП-5 є можливість монтажу додаткового фланцевого теплообмінника або «сухого» ТЕНа в верхній фланець
Модификації Teplobak VTP-5 750
Ціни на Teplobak VTP-5 750 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTP-5 750 750 л | від 57 276 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-5 1000 1000 л | від 83 205 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-5 1500 1500 л | від 100 814 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-5 2000 2000 л | від 124 421 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →