Сковорідка TESCOMA Presto 594022 22 см
TESCOMA Presto 594022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Presto 594022 22 см
Сковорода Tescoma Presto 22 см (594022t) | 959 грн. |
Сковорода PRESTO 22 см Tescoma 594022 | 1 089 грн. |
Сковорода Tescoma Presto 22 см кругла (594022) | 1 089 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →