Каструля Ardesto Gemini AR3529G
Фото 4 |
Ardesto Gemini AR3529G |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini AR3529G
Усі ціни 30 →Каструля Ardesto Gemini, зі скляною кришкою, нержавіюча сталь, 2,9 л (AR35 | 595 грн. |
Каструля Ardesto Gemini 2.9 л (AR3529G) | 807 грн. |
Кастрюля Ardesto Gemini 2.9 л (AR3529G) | 807 грн. |
ARDESTO Gemini, стеклянная крышка, 2.9 л (AR3529G) | 595 грн. |
ARDESTO Gemini, стеклянная крышка, 2.9 л (AR3529G) | 595 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini AR3529G
Ціни на Ardesto Gemini AR3529G |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini AR3520G | від 520 грн. | 30 пропозицій | ||
Ardesto Gemini AR3529G | від 589 грн. | 31 пропозиція | ||
Ardesto Gemini AR3538G | від 678 грн. | 29 пропозицій | ||
Ardesto Gemini AR3551G | від 704 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →