Проточний водонагрівач Tesy IWH 50 X01 KI
Tesy IWH 50 X01 KI 2 л/хв 3.5 кВт 2.9 л/хв 5 кВт |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tesy IWH 50 X01 KI
Усі ціни 10 →Tesy Tesy IWH 50 X02 KI 301661 | 4 515 грн. |
Проточний водонагрівач Tesy IWH 50 X02 KI з краном (301661) 301661 | 4 515 грн. |
Проточний водонагрівач Tesy IWH 50 X01 KI-КРАН | 1 810 грн. |
Tesy IWH 50 X02 KI | 4 410 грн. |
Проточний електричний водонагрівач Tesy потужність 5000Вт - IWH 50 X02 KI | 4 514 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Tesy IWH 50 X01 KI
Ціни на Tesy IWH 50 X01 KI |
---|---|---|---|---|
Tesy IWH 35 X02 KI | від 2 075 грн. | 33 пропозиції | ||
Tesy IWH 50 X01 KI | від 1 810 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →