Ігровий маніпулятор ThrustMaster TH8S Shifter Add-On (4060256)
Відео 1Фото 5 |
ThrustMaster TH8S Shifter Add-On |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThrustMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThrustMaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ThrustMaster TH8S Shifter Add-On
Усі ціни 33 →Thrustmaster TH8S Shifter Add-On (4060256) | 3 000 грн. |
Thrustmaster TH8S Shifter Add-On (4060256) 4060256 | 4 599 грн. |
Шифтер коробки для PS4/PS5/PC/XBOX Thrustmaster TH8S Shifter Add-On (40602 | 4 599 грн. |
Шифтрер коробки передач для ps4/ps5/pc/xbox Thrustmaster th8s Shifter Add- | 4 402 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →