Кермо ThrustMaster T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition (4160652)
Відео 17Фото 8 |
ThrustMaster T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition |
|
Кермо обшитий тканиною алькантара.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThrustMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThrustMaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ThrustMaster T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition
Усі ціни 53 →Thrustmaster T300 Ferrari Integral RW Alcantara edition Black (4160652) | 16 800 грн. |
Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T300 Ferrari Integral RW Alcantara e | 17 369 грн. |
Ігровий руль Thrustmaster T300 Ferrari Integral Rw Alcantara edition for P | 18 777 грн. |
Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T300 Ferrari Integral RW Alcantara e | 24 263 грн. |
Игровой руль Thrustmaster T300 Ferrari Integral Rw Alcantara edition for P | 18 442 грн. |
ще 20 пропозицій
Подивившись багато оглядів вибір припав на Thrustmaster T300, т.к. у нього сумісність з PlayStation і краще зворотний зв'язок ніж у того ж Logitech G29, який у мене був, але я його повернула через сильний шум, погане кріплення і дуже різку віддачу. T300 тихіше, і краще кріпиться до столу, та ще й кермо покрите алькантарою. Замовила я його у перекупів, ціна яких була значно нижчою, ніж офіційно в інтернет-магазинах. Для повного занурення я вирішила себе побалувати VR окулярами Oculus Quest 2, але відчуття від їзди з ними - окрема тема. • кріплення до столу; • віддача; • алькантар; • розмір кермового колеса; • 1080 градусів повороту • немає кнопки увімкнення та вимкнення; • скрип педалей на третій день; • плавність кермового ходу ТЕХНО-КОТИК: користуюся ThrustMaster T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition кілька місяців |
Юзаю пару місяців, тільки позитивні емоції, після g 29 таке почуття що з жигуля сів в іномарку іномарку відмінна якість кермового колеса, відмінний форсфідбек, підали на нормальній відстані один від одного Головний недолік відсутності кнопки вкл/викл на базі, напружує постійно смикати вилку з розетки Олег: |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →