Рюкзак Thule Subterra 34L 34 л (TSTB-334)
Відео 6Фото 13 |
Thule Subterra 34L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Subterra 34L 34 л
Thule - Subterra Travel 34L Mineral TH3203441 | 7 999 грн. |
Рюкзак Thule Subterra Travel Backpack 34 л TH 3203441 | 7 999 грн. |
Thule - Subterra Travel 34L Black TH3204022 | 7 999 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості рюкзака Thule Subterra 34L:
- Можливість кріплення до ручки дорожньої сумки
Модификації Thule Subterra 34L
Ціни на Thule Subterra 34L |
---|---|---|---|---|
Thule Subterra 23L 23 л | від 4 797 грн. | 34 пропозиції | ||
Thule Subterra 30L 30 л | від 6 480 грн. | 29 пропозицій | ||
Thule Subterra 34L 34 л | від 7 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Але. Як виявилося, гарна лише оболонка. Сам же рюкзак особисто для мене виявився абсолютно марним. Були за дружину в магазині - дві кофти в нього "всунути" не вдалося. Те саме стосується будь-яких об'ємних речей. Рекомендую однозначно дивитися на об'єми побільше або не носити із собою... нічого :)