Зимова шина Orium Ice 185/65 R15 92T
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Orium Ice 185/65 R15 92T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orium Ice 185/65 R15 92T
Усі ціни 54 →Шина Orium Ice 185/65 R15 92T XL под шип | 1 793 грн. |
Orium ICE 185/65 R15 92T XL (под шип) | 1 802 грн. |
Orium ICE 185/65 R15 92T XL (шип) | 2 090 грн. |
Orium Ice (185/65R15 92T) | 1 817 грн. |
Orium Ice 185/65 R15 92T (під шип) | 2 007 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →