Зимова шина Kumho WinterCraft Ice Wi32 185/65 R15 92T
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft Ice Wi32 185/65 R15 92T 185/65 R15 92 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft Ice Wi32 185/65 R15 92T
Усі ціни 18 →Шина Kumho WinterCraft Ice Wi32 185/65 R15 92T XL под шип | 1 985 грн. |
Kumho WinterCraft Ice Wi32 185/65 R15 92T XL (под шип) | 2 040 грн. |
Kumho WinterCraft Ice Wi32 (185/65R15 92T) | 1 989 грн. |
Kumho WinterCraft ice Wi32 185/65 R15 92T (під шип) | 2 228 грн. |
KUMHO WinterCraft Ice Wi32 185/65R15 92T (под шип) | 2 020 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kumho WinterCraft Ice Wi32 185/65 R15 92T
Ціни на Kumho WinterCraft Ice Wi32 185/65 R15 92T |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft Ice Wi32 185/65 R15 92T | від 1 985 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →