Зимова шина Triangle TR757 185/65 R15 92T
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Triangle TR757 185/65 R15 92T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR757 185/65 R15 92T
Усі ціни 29 →Шина Triangle TR757 185/65 R15 92T XL под шип | 1 859 грн. |
Triangle TR757 185/65 R15 92T XL (под шип) | 1 962 грн. |
Triangle TR757 (185/65R15 92T) | 1 880 грн. |
Triangle TR757 185/65 R15 92T XL (під шип) | 2 206 грн. |
Зимние шины Triangle TR757 185/65 R15 92T XL 1002105474 | 1 991 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →