Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern 6.9010.15
Фото 3 |
Victorinox Swiss Modern 6.9010.15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Modern 6.9010.15
Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern Kitchen 15 см Brown (69010.15G) | 4 258 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swiss Modern Kitchen 15 см Brown (69010.15G) | 4 258 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swiss Modern Kitchen 6.9010.15G | 3 674 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swiss Modern Kitchen 6.9010.15G | 3 719 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern Kitchen 15 см 6.9010.15G | 3 809 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →