Кухонний ніж Tojiro Western F-808
Tojiro Western F-808 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tojiro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tojiro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tojiro Western F-808
Усі ціни 9 →Кухонний Шеф ніж 210 мм Tojiro DP3 (F-808) | 5 399 грн. |
Кухонний Шеф ніж 210 мм Tojiro DP3 (F-808) | 4 449 грн. |
Кухонный Шеф нож 210 мм Tojiro DP3 (F-808) F-808 | 4 449 грн. |
Кухонний Шеф ніж 210 мм Tojiro DP3 (F-808) | 4 671 грн. |
Ніж кухарський Tojiro VG10 Clad Steel with Bolster Chef (F-808) | 4 449 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tojiro Western F-808:
- Вага: 180 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →