Кухонний ніж Arcos Brooklyn 190823
Фото 3 |
Arcos Brooklyn 190823 |
|
Матеріал ручки – микарта (твердий матеріал, що являє собою «склейку» полімерної плівки та різних тканин, паперів та інших матеріалів, що володіють подібною структурою).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Brooklyn 190823
Усі ціни 10 →Кухонный нож Arcos Brooklyn поварской 250 мм (190823) 190823 | 3 248 грн. |
Кухонний ніж Arcos Brooklyn кухарський 250 мм (190823) 190823 | 3 567 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Brooklyn кухарський 250 мм (190823) 190823 | 3 567 грн. |
Ніж кухарський 250 мм Brooklyn Arcos 190823FD | 4 601 грн. |
Ніж кухонний Arcos Brooklyn шеф 250 мм (190823) | 3 568 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →