Кухонний ніж SAMURA 67 SD67-0085
Відео 10Фото 4 |
SAMURA 67 SD67-0085 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA 67 SD67-0085
Усі ціни 12 →Ніж кухонний кухарський шеф Samura 67 Damascus 208 мм (SD67-0085М) | 3 649 грн. |
Нож кухонный Шеф 208 мм Samura 67 Damascus (SD67-0085M) SD67-0085M | 3 649 грн. |
Ніж кухонний Шеф 208 мм Samura 67 Damascus (SD67-0085M) | 3 649 грн. |
Нож кухонный Шеф 208 мм Samura 67 Damascus (SD67-0085M) SD67-0085M | 3 649 грн. |
Ніж кухонний Шеф 208 мм Samura 67 Damascus (SD67-0085M) | 3 649 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →