Литий диск Tomason AR1 8x18/5x112 ET35 DIA66,6
Відео 1Фото 7 | від 9 792 до 10 599 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Tomason AR1 13
Характеристики
Tomason AR1 8x18/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason AR1 8x18/5x112 ET35 DIA66,6
Tomason AR1 Black Diamond Polished (R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA66.6) | 10 599 грн. |
Tomason AR1 (8J x 18 5x112 ET35 DIA66.6) Black На замовлення з Європи. | 10 120 грн. |
Диски Tomason AR1 8x18 5x112 ET35 DIA66,6 (diamond black polished) (100235 | 9 792 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі