Литий диск Tomason TN7 8,5x18/5x108 ET40 DIA72,6
Відео 2Фото 7 | від 8 580 до 10 764 грн. Порівняти ціни 25 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Tomason TN7 13
Характеристики
Tomason TN7 8,5x18/5x108 ET40 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN7 8,5x18/5x108 ET40 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Tomason TN7 R18 W8.5 PCD5x108 ET40 DIA72.6 (gloss black) 10011 | 9 504 грн. |
Tomason TN7 8.5x18 5x108 ET40 DIA72.6 GB | 9 083 грн. |
Диски Tomason TN7 8,5x18 5x108 ET40 DIA72,6 (gloss black) | 9 503 грн. |
Tomason TN7 (R18 W8.5 PCD5x108 ET40 DIA72.6) GB | 9 520 грн. |
Tomason TN7 8.5x18 5x108 ET40 DIA72.6 GB | 8 580 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі