Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAT2202
TOPTUL GAAT2202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAT2202
Усі ціни 8 →Набор длинных головок 1/2" Toptul GAAT2202 на ложементе, 22 шт | 3 071 грн. |
Набор инструментов в ложементе Toptul 22ед. (GAAT2202) | 3 071 грн. |
Набір головок довгих Toptul1/2" 8-32мм 22шт (GAAT2202) | 3 071 грн. |
Набір торцевих головок Toptul 1/2 "8-32 мм 22 пр. (GAAT2202) | 3 071 грн. |
Набор головок длинных 1/2" 8-32мм 22ед. (в ложементе) TOPTUL GAAT2202 | 3 071 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок TOPTUL GAAT2202:
- Розміри: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →