Гайковерт TOPTUL KSAD3220
Фото 8 |
TOPTUL KSAD3220 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KSAD3220
Гайковерт пневматический Toptul 1" (KSAD3220) | 27 352 грн. |
Пневмогайкокрут TOPTUL KSAD3220 1" 2983N/m 5500об/мин Super Duty | 27 352 грн. |
Пневмогайковерт Toptul Super Duty 1" 2983 Нм 5500 об./хв (KSAD3220) | 27 352 грн. |
Пневмогайковерт 1" 2983N/m (дл. шпиндель) 5500об/хв 7,2 кг Super Duty TOPT | 27 352 грн. |
Професійний пневмогайковерт 1" 2983N/m 5500об/хв Super Duty TOPTUL KSAD322 | 27 352 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →