Намет Totem Summer 2 Plus V2
Фото 9 |
Totem Summer 2 Plus V2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:2.35 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Totem Summer 2 Plus V2
Усі ціни 16 →Намет Totem Summer 2 Plus V2 | 2 025 грн. |
Намет Totem Summer 2 Plus v2 TTT-030 | 2 302 грн. |
Двухместная палатка Totem Summer 2 Plus (v2) (UTTT-030) 151081 | 2 302 грн. |
Намет Totem Summer 2 Plus V2 (TTT-030) | 2 302 грн. |
Намет Totem Summer 2 Plus V2, UTTT-030 | 2 302 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →