Зимова шина Toyo Open Country W/T 235/45 R19 95V
Відео 2Фото 4 |
Toyo Open Country W/T 235/45 R19 95V |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Купити Toyo Open Country W/T 235/45 R19 95V
Усі ціни 26 →Toyo Open Country W/T 235/45 R19 95V | 5 940 грн. |
Toyo Open Country W/T 235/45 R19 95V | 5 940 грн. |
Toyo Open Country W/T (235/45R19 95V) | 5 769 грн. |
Toyo Open Country W/T 235/45 R19 95V | 6 489 грн. |
Зимние шины Toyo Open Country W/T 235/45 R19 95V 1000899408 | 5 892 грн. |
0 0 2 3 |
Купил с первыми холодами,шины тихие,мягкие,торможение отличное,на снегу и в гололёд не использовал,т к пока нормальная погода.Понравились боковины-золотая середина,очень надеюсь на качество Toyo,летние прошли 80 000 за два сезона и судя по всему ещё на столько же хватит Классные шины во всем,Япония есть Япония! Особо не обнаружил користуюся Toyo Open Country W/T місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
У символах W/T, які фігурують у повному імені покришки родом з Країни висхідного сонця, зашифровано словосполучення Winter Terrain. А вже за нього не складе труднощів зрозуміти, що модель призначена для експлуатації на зимових дорогах.
Асфальтова стихія
Асиметричний дизайн малюнка протектора шини розкриває в ній різнобічні здібності. Проте в найкращій мірі Toyo Open Country W/T їде по асфальту. Причому неважливо, буде він сухим, мокрим або припорошеними невеличким шаром снігу. Гума має високу стійкість до аквапланування, а S-подібні ламелі на її блоках підвищують жорсткість елементів протектора, що покращує керованість на сухому асфальті.
Зчіпні властивості
Велика кількість прямокутних і трапецієподібних блоків формує безліч гострих кромок, які чіпляються за слизьке дорожнє полотно. В силу сказаного гума поводиться передбачувано на укоченому снігу. А ось на чистому льоду її зчіпні властивості не можна назвати видатними. Втім, від фрикційної гуми очікувати іншого особливо не варто — при частій необхідності пересування по льоду краще обзавестися шипованими покришками.
На смак і колір
Випробували шину на своєму «залізному коні» споживачі залишають про неї суцільно позитивні відгуки. В доважок до чуйності в керованості модель отримує високі бали за безшумність і м'якість при пересуванні, а також за збереження еластичності за низьких температур. Та й розміри Toyo Open Country W/T представлені на будь-який смак і колір в радіусах від R15 до R20, що дозволяє встановити шину як на повнопривідний седан з невеликими колесами, так і на серйозний позашляховик з двадцятим «катками».