Літня шина Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V
Відео 15Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V 205/60 R16 92 H 205/60 R16 92 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V
Усі ціни 22 →Шина Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V | 3 880 грн. |
Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V | 4 050 грн. |
Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V | 3 630 грн. |
Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V | 3 498 грн. |
Летние шины Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V 1000426274 | 4 049 грн. |
ще 17 пропозицій
6 5 14 52 |
Не купувати шукати альтернативу нехай вона буде і дорожче! Не рекомендую купувати гума дуже важка і має дуже великий героскопічний момент керованість машини впала на 75% в поворотах пливе за щіт м'якого бокового корда, розгін автомобіля різко знизився гальмівний шлях збільшився при великих швидкостях різкі маневри взагалі не раджу дуже легко втратити управління. Багато вантажів взагалі зекономивши на цій гумі не факт, що зекономите на витраті палива на гальмівних колодках і підвісці тому що вона дуже важка і навантаження на кермові і кульові механізми збільшується.
Проїхав на ній 100 км і протестував у всіх діапазонах окрім дощу висновок гума не рекомендує себе як безпечна їздити на ній не буду змінювати так як безпека управління мене цікавить більше! Дуже важка
Дуже м'який боковий корд Керованість жахлива щойно купив(ла) Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V рекомендую не купувати |
м'яка. середньої шумності. гума тільки для міста керованість на трасі погана. у колії на швидкості взагалі не керована користуюся Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V тиждень рекомендую не купувати |
Як може бути мало галаслива? Після 80км/год гул у машині стояла неймовірна - Honda crv 2013 р.в. 225/60/18 Ні Гуді Anatoly Dolnik: користуюся Toyo Proxes CF2 215/50 R17 95V більше року |
Показано 3 з 80 відгуків
ще 10 відгуків
Виктор
26 травня 2020, 19:52
Стоит ли их ставить на ваз 21099? #
многие советуют, другие отговаривают, подойдут они или вообще стоит ставить на ваз 21099 Toyo Proxes CF2 185/60 R13
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V
Ціни на Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92H | від 3 610 грн. | 16 пропозицій | ||
Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V | від 3 450 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →