Зимова шина Tracmax Ice Plus S220 265/70 R16 112H
Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Tracmax Ice Plus S220 265/70 R16 112H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tracmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tracmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tracmax Ice Plus S220 265/70 R16 112H
Усі ціни 21 →Шина Tracmax Ice-Plus S220 265/70 R16 112H | 3 961 грн. |
Tracmax Ice-Plus S220 265/70 R16 112H | 4 134 грн. |
Tracmax Ice-Plus S220 265/70 R16 112H | 4 251 грн. |
Tracmax Ice Plus S220 (265/70R16 112H) | 4 096 грн. |
Tracmax ICE-PLUS S220 265/70 R16 112H (54256888) | 3 900 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →