SSD Transcend 240S TS1TMTE240S 1 ТБ
Відео 5Фото 6 |
Transcend TS1TMTE240S 500 ГБ1 ТБ |
|
У накопичувачах MTE240S задіяний 4-канальний контролер з буфером DRAM і мікросхеми пам'яті 3D NAND (імовірно TLC).
Використовується надтонкий радіатор на основі графену. SSD підтримує технології (S.M.A.R.T., Advanced Garbage Collection, RAID Engine, LDPC Coding) і фірмове ПЗ SSD Scope.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend 240S TS1TMTE240S 1 ТБ
Усі ціни 45 →Накопитель SSD M.2 2280 1TB Transcend (TS1TMTE240S) | 4 170 грн. |
Накопичувач SSD Transcend M.2 1TB PCIe 4.0 MTE240S TS1TMTE240S | 4 062 грн. |
SSD диск Transcend M.2 1TB PCIe 4.0 MTE240S + рассеиватель тепла TS1TMTE24 | 4 039 грн. |
Transcend 240S 1 Tb (TS1TMTE240S) | 4 082 грн. |
Transcend 240S 1 Tb (TS1TMTE240S) | 3 968 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Брати правда, коли я його брав ціна на нього було значно менше. Два тижні безперервного плотингу (запліт 5 тб вільного простору що було вдома для фармінга просто заради інтересу) під радіатором від материнки зверху рідної тонкої платівки і хоча б хни ніяких проблем температура 65 не було, відорав, як тато Карло. Зносився на 6% і все. Рекомендую. Тільки гемор з установкою вінди на нього був бо погано завантажувати без правильного налаштування біосу та драйверів, але на повне оновлення вінди пішло вже нормально. користуюся Transcend TS500GMTE240S менше місяця |
Додати відгук
Модификації Transcend 240S TS1TMTE240S
Ціни на Transcend 240S TS1TMTE240S |
---|---|---|---|---|
Transcend 240S TS500GMTE240S 500 ГБ | від 2 173 грн. | 47 пропозицій | ||
Transcend 240S TS1TMTE240S 1 ТБ | від 3 549 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →