SSD Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S 256 ГБ
Transcend TS256GMSA230S 128 ГБ256 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S 256 ГБ
Усі ціни 40 →Накопитель SSD mSATA 256GB Transcend (TS256GMSA230S) | 1 576 грн. |
SSD накопичувач Transcend SSD230S 256GB (TS256GMSA230S) | 1 069 грн. |
SSD накопичувач mSATA Transcend 230S 256GB 3D TLC TS256GMSA230S | 1 383 грн. |
SSD диск mSATA Transcend 230S 256GB 3D TLC TS256GMSA230S | 1 457 грн. |
TRANSCEND TS256GMSA230S | 1 383 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S
Ціни на Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S |
---|---|---|---|---|
Transcend mSATA 230S TS128GMSA230S 128 ГБ | від 1 036 грн. | 4 пропозиції | ||
Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S 256 ГБ | від 1 069 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →