SSD Transcend 400S TS1TMTE400S 1 ТБ
Transcend TS1TMTE400S 256 ГБ1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend 400S TS1TMTE400S 1 ТБ
Усі ціни 19 →Transcend M.2 2242 1TB TS1TMTE400S | 4 219 грн. |
SSD накопичувач Transcend MTE400S 1 TB (TS1TMTE400S) MTE400S 1 TB (TS1TMTE | 3 924 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2242 1TB Transcend (TS1TMTE400S) | 4 426 грн. |
Накопитель SSD M.2 2242 1TB Transcend (TS1TMTE400S) TS1TMTE400S | 3 727 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2242 1TB Transcend (TS1TMTE400S) TS1TMTE400S | 4 039 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Transcend 400S TS1TMTE400S
Ціни на Transcend 400S TS1TMTE400S |
---|---|---|---|---|
Transcend 400S TS256GMTE400S 256 ГБ | від 1 258 грн. | 35 пропозицій | ||
Transcend 400S TS1TMTE400S 1 ТБ | від 3 635 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →