SSD Transcend 425S TS250GMTS425S 250 ГБ
Transcend TS250GMTS425S 2022 рікMTS (3D NAND) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend 425S TS250GMTS425S 250 ГБ
Усі ціни 35 →Transcend 425S 3D NAND 250GB M.2 (2242 SATA) (TS250GMTS425S) TS250GMTS425S | 1 225 грн. |
Накопитель SSD M.2 2242 250GB Transcend (TS250GMTS425S) | 1 373 грн. |
SSD-накопичувач Transcend 425S 250GB M.2 2242 SATAIII 3D NAND TLC (TS250GM | 1 169 грн. |
Transcend 425S 250 GB (TS250GMTS425S) | 1 163 грн. |
Transcend M.2 2242 250GB TS250GMTS425S | 1 169 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend 425S TS250GMTS425S
Ціни на Transcend 425S TS250GMTS425S |
---|---|---|---|---|
Transcend 425S TS250GMTS425S 250 ГБ | від 1 131 грн. | 35 пропозицій | ||
Transcend 425S TS500GMTS425S 500 ГБ | від 1 599 грн. | 24 пропозиції | ||
Transcend 425S TS1TMTS425S 1 ТБ | від 2 729 грн. | 1 пропозиція | ||
Transcend 425S TS2TMTS425S 2 ТБ | від 5 080 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →